четвер, 24 червня 2021 р.

 

День молоді 2021: коли відзначається та що означає свято

Присвячені молодим людям святкування припадають на літню пору року.

 


День молоді – свято заряджених, активних і позитивних людей, які хочуть змінити світ на краще. Щороку воно відзначається в літню пору.

Коли День молоді в 2021 році

В Україні традиційно День молоді святкують в останню неділю червня. Свято засноване у 1994 році указом президента Леоніда Кравчука на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України. У 2021 році це буде 27 червня.

Крім того, існує ще й Міжнародний день молоді, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй. Святкується  12 серпня, починаючи з 1999 року за ініціативою учасників Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді.

Хто вважається молоддю

Загальновизнаного міжнародного визначення вікової групи молоді не існує. Однак зі статистичною метою ООН визначає "молодь" як осіб віком від 15 до 24 років.

В Україні поняття "молодь" має ширші вікові рамки. Згідно із чинним законодавством – це особи від 14 до 35 років.

День молоді: мета та значення

День молоді – це свято творчості, натхнення, енергії, пізнання та самоствердження. Проте цей день ще й час задуматися над тим, як найкраще реалізувати свій потенціал для власного добробуту, а також своєї сім’ї та суспільства загалом.

Свято загалом покликане нагадати про роль молодих людей у розвитку світу та вирішенні повсякденних проблем, які стоять на їхньому шляху.

Міжнародний день молоді, зокрема, кожного року має певну тему, яка привертає увагу суспільства до актуальних проблем молодих людей: стан здоров’я, безробіття, взаємодія з іншими поколіннями, бідність, зміна клімату тощо.

Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це й час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку нашої  країни.

 

Вітаємо з цим святом всіх, кого за віком ,а кого за станом душі!

Немає коментарів:

Дописати коментар