пʼятниця, 21 січня 2022 р.

 Для бібліотечних працівників громади відбулася нарада на якій було проведено підбиття підсумків діяльності бібліотек в 2021 році.

Аналізування роботи бібліотек громади – важливий фактор оцінки їх діяльності, визначення ефективності, якості надання бібліотечних послуг, виявлення позитивних тенденцій розвитку та проблемних питань у сфері бібліотечного обслуговування населення громади. За основу аналізу взято підсумки роботи бібліотечних установ за 2021рік. До уваги бралися також активність бібліотечних працівників у проведенні різноманітних бібліотечних конкурсів, акцій та семінарських занять, заходах по підвищенню бібліотечної кваліфікації та ін.
Розпочала нараду начальник відділу культури Галина Ісаєва.
Також в ході наради було наголошено на дотриманні трудової дисципліни бібліотекарями, підтриманні іміджу сучасної публічної бібліотеки, про Кодекс етики бібліотекаря та професійну етику.
До Дня Соборності України працівники центральної бібліотеки провели актуальний діалог «З чого почалась Україна для мене» та спільно створили ланцюг єдності.Немає коментарів:

Дописати коментар