понеділок, 8 квітня 2024 р.

 Видання «69 спецій для Серця» - це не просто кулінарна книга, це справжній шедевр, що відкриває двері до неймовірного світу смаків, ароматів і кулінарних відкриттів. Автор, Андрій Гудима, збирав у своїй книзі не тільки рецепти, але й мудрість, кохання та його власний погляд на життя. Кожна сторінка цієї книги пронизана його енергією, любов'ю до готування і до життя.

Автор запитує читача: «Яка головна спеція твого життя?». І відповідь на це питання він пропонує знайти не лише у своїй кухні, але й у власному серці. Книга ця - це не просто збірник рецептів, а спроба допомогти кожному знайти свою головну «спецію», яка надає смаку всьому життю.
Андрій Гудима нагадує нам, що кожна хвилина, яку ми витрачаємо на готування, на подорож у світ смаків, варта того, адже це є не просто праця, а насолода, сповнена любові й уваги.
І, можливо, найважливіше - це підтримка його життєвого кредо: «Усе минуще, а Любов — ніколи не перестає і не минає». Саме любов до готування, до смаків, до спілкування з близькими надає справжній смак життю.
Це книга, яка залишиться з вами назавжди. Це дарунок від майстра, воїна світла, який жив і дихав кожним рядком цієї неймовірної книги. Загинув львівський ресторатор і художник 43-річний Андрій Гудима у районі Бахмута в Донецькій області в липні 2023 року. Читаючи її, ми не лише вчимося готувати, але й відчуваємо, як наші душі наповнюються теплом.Немає коментарів:

Дописати коментар